אודות GoMotors

חברת גו מוטורס שמה לה למטרה להיות מובילה בתחום פתרונות כלי תחבורה בסגמנט ההיסעים ובסגמנט הלוגיסטיקה בישראל. באמצעות פתרונות מהארץ ומחו"ל, נענה על צרכי השוק בהעמדת מוצרים, שירות, קשר אישי באיכות הטובה ביותר, בתקנים המתקדמים ביותר, ובמחיר הטוב ביותר.

חברת גו מוטורס חרטה על דגלה ערכים ויעדים שאותם תשמור ותוביל בכל תחומי פעילותה: בכוח אדם, במקצועיות, באחריות, בשירות, בהגינות, בפתרונות, בצוותיות וביושרה בכל תחומי פעילותיה מול הלקוחות והספקים. בכוונתנו לספק ולאפשר שימוש מיטבי בפתרונות, מוצרים ושירותים איכותיים אותם תשווק החברה על פי צרכי לקוחותיה ולשביעות רצונם בעולם התחבורה. נייצר מצוינות בשירות ותחושת גאווה ושייכות ללקוחותינו, לעובדינו ושותפינו העסקיים.

אנו פועלים מתוך מכוונות לתוצאות בראיה רחבה ואחריות עסקית כוללת. בכל החלטה אנו מפעילים שיקול דעת כולל, הלוקח בחשבון את השפעת הפעולה על מכלול ההיבטים של הפעילות שלנו ומאזנים בין ההשפעות לטווח הקצר ולטווח הארוך.

אנו קשובים לרצונות והצרכים של לקוחותינו ועושים ככל שביכולתנו להעמיד לרשותם פתרונות כוללים ושירותים ברמה ובאופן אשר יהיו מעבר לציפיותיהם.

יצירתיות

אנו מאתגרים את עצמנו כדי למצוא פתרונות ייחודיים וחדשניים, מעודדים הפעלת "ראש גדול", מעורבות ופעילות שמעבר לשגרת התפקיד. המקובל הוא לא דבר שאנו מסתפקים בו.

יושרה

אנו לא מתפשרים על ערכי יושר, הגינות ואמינות. אנו עומדים בהבטחותינו, אומרים את האמת שלנו גם כאשר זו אינה נעימה ודורשים מעצמנו ומאחרים את הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר. אנו משחקים ומנצחים – על פי החוקים.

מקצוענות

אנו מונעים מתוך מחויבות למצוינות. אנו מתמחים בתחום בו אנחנו פועלים, אנחנו מתכננים את פעולותינו, עושים נכון בפעם הראשונה. כמקצוענים, אנו מחויבים ללמידה, שיפור ופיתוח תמידיים ותהליכי הפקת לקחים ויישומם.

צוותיות

הצלחתנו מותנית ביכולתנו לפעול כגוף אחד הממצה את יכולתנו, על ידי מתן ביטוי והכלת היכולות הייחודיות של כל יחידה ארגונית וכל עובד בחברה. אנו מעריכים ומכבדים שונות בין אנשים, ומאמינים בעבודת צוות, תקשורת פתוחה ושיתוף ברעיונות ובכישורים.

גו מוטורס בוחרים לך רכב

מותאם

לצרכים שלך

בניית רכבים בעלי יכולות טכנולוגיות מתקדמות בענף שמותאמות לצרכי הלקוח ולאופי וסוג עיסוקו.

החל מתכנון אישי ויעודי, בניית מרכב או מערך דיגום ובסיומו מסירה וליווי לאורך כל שנות השימוש ברכב.

רכב טוב שלך - הדרך ללקוח מרוצה.

אז איפה אנחנו יושבים...

גו מוטורס. מגדלי חג'ג', דרך מנחם בגין 156, תל אביב 6492108, ישראל.